5. Sınıf Fen ve Teknoloji

5. sınıflar için fen ve teknoloji dersi
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 29.50 TL
  • Boyut 178 MB
  • Version
  • Dil Türkçe
  • Firma Bilden Bilgisayar
Program 5. sınıf programına uygun olarak geliştirilmiş olup içeriğine bakıldığında son derece yararlı oluğu ve bir yılın tüm güncel konularını ele alındığı görülmektedir. Program içeriğinde; konu anlatımı, etkinlikler, bilgi, testler, laboratuvar, kütüpha
Program 5. sınıf programına uygun olarak geliştirilmiş olup içeriğine bakıldığında son derece yararlı oluğu ve bir yılın tüm güncel konularını ele alındığı görülmektedir. 

Program içeriğinde; konu anlatımı, etkinlikler, bilgi, testler, laboratuvar, kütüphane, kavram haritası gibi konular bulunmaktadır. 

Programın konu anlatım kısmında konuya ait bilgiler bulunmakta ve bunlar animasyonlarla renklendirilmektedir. Bilgi kısmında ise yazı ve ses dili anlaşılır biçimde kullanılmıştır. Etkinlikler bölümünde bulunan oyunlar, animasyonlar, okuma parçalarıyla eğlenceli bir öğrenme yaşayacaksınız. Laboratuvar bölümünde deneyler ve canlandırmalar yer almaktadır. Kütüphane bölümünde konulara özel bilgiler ayrıntılı olarak verilmiştir. Kavram haritası kısmında ise konulara özel kavram ilişkilerini sorgulayarak zihinde kalıcı olmasını sağlamaktadır. Test bölümünde ise her konuya özel farklı testlerle öğretdiklerinizi pekiştirebilirsiniz.

Programın konu başlıkları; 

- Maddenin Değişimi ve Tanınması, 
- Vücudumuzun Bilmecesini Çözelim, 
- Kuvvet ve Hareket, 
- Dünya, Güneş ve Ay, 
- Yaşamımızdaki Elektrik, 
- Canlılar Dünyasını Gezelim, 
- Işık ve Ses gibi konular ele alınmıştır.
5. Sınıf Fen ve Teknoloji indir